Plat dak aan binnekant isoleren volgens methode van Isover

Status
Niet open voor verdere reacties.
Jaja,.. ik wil een plat dak isoleren aan de binnekant via (website offline)
Nu zijn er veel mensen voor deze methode, en veel mensen voor een ventilatie ruimte. Ik kan zelf door de bomen het bos even niet meer zien, en dus besloten voor de methode van Isover te gaan.

echter nog wel een vraag, nu heeft mijn dak maar het houtwerk op de stenen ligt, aardig wat tocht kieren. Moet ik die in dit geval allemaal luchtdicht maken ? Of mogen die open blijven ?

Verder zijn alle tips waar ik op moet letten meer dan welkom.

Ik wil trouwens cellulose isolatie gebruiken. Aangzien dit beter vochtregulerend is, heb het tot nu toe nog nergens gevonden,. iemand een idee ?
 
Dit systeem is van na mijn tijd. Maar ik denk. Die tocht gaat voorbij de dampremmer en dat gaat met de volledige luchtvochtigheid. Mij lijkt dat je de kieren goed dicht moet maken of die dampremmer er voor plaatsen dusdanig dat er geen tocht voorbij kan.
Hoeveel of hoe dik wordt het dat cellulose pakket.
 
Dan moet je nog maar eens goed, of via Internet of via de handel, laten informeren.
Die 10cm lijkt mij onvoldoende massa hebben om die hoeveelheid vocht die je van ongeveer van oktober tot mei moet opnemen in dat materiaal.
Wat ik zo tegenkom zijn die pakketten minstens 2 tot 3 x zo dik.
 
Ik denk dat wat tochtkieren ACHTER de isolatie alleen maar goed zijn om vochtproblemen tegen te gaan. De tocht moet door de isolatie worden tegengehouden
 
Als je voor een kier isolatie plaatst zal de tocht ongetwijfeld afnemen.
De siutatie blijft wel dat daar luchttransport kan blijven plaatsvinden en er zal via die kier vocht in de constructie kunnen komen.
Anders, waarom aandacht besteden aan het luchtdicht afwerken van een damprem.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
0
Weergaven
535
Reacties
8
Weergaven
2K
Reacties
3
Weergaven
4K
Reacties
1
Weergaven
1K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via