Parlofonie

Bij een parlofoon installatie met 3 binnenposten heb ik last van een constante bromtoon, wanneer ik de draden aan een binnenpost loskoppel verdwijnt de bromtoon, alles werkt dan zoals het moet, maar komt na enkele dagen/weken terug. Wanneer ik de zekering van de voeding trek en daarna terug plaats heb ik hetzelfde resultaat... voeding stuk?
iemand een idee?
Bij voorbaat dank
 
Vocht of andere rommel in die ene binnenunit? Met de andere binnenunits geen probleem als ik dit zo lees.
 
Merk,type?

Audio is normaal 100%DC, als deze gaat brommen komt dat door:
1 voeding slecht.
2 voeding overbelast.
3 fout in de bekabeling.
4 slechte massa.

1 de condensatoren in de voeding zijn bijna op waardoor er een rimpel op de spanning staat.

2 een of meerdere toestellen laten een verbinding openstaan, hierdoor loopt er een te grote spreekstroom en kan de voeding dit niet meer afvlakken.
Kan ook in combinatie met 1 voorkomen.

3 Kijk naar verhuizingen in het pand, bij behangen kan er veel fout gaan
4 is een zoekplaatje.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan