Nieuwe parket vloer beweegt

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste klussers,

Ik zit met een probleem en daar zou ik graag jullie advies over willen. Een dag geleden is bij ons een nieuwe vloer gelegd, eiken lamelparket. Goede kwaliteit, bij een nederlands bedrijf besteld en laten leggen. De vloer is eerst geëgaliseerd en daarna is het parket verlijmd gelegd.

Nu merken we dat de vloer op sommige plekken beweegt, dus inveert. Hooguit een paar mm, maar je ziet en voelt het duidelijk bewegen. De leverancier zegt dat dit hoort en dat de vloer zich nog moet 'zetten', maar zelf lijkt dat me toch vreemd, aangezien het verlijmd is zou het vast op de betonnen vloer moeten zitten?.

Wat denken jullie hiervan?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan