Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb mijn nieuw gestucte wanden geverfd maar bij het beplakken met schilders tape of het boren van gaten zie ik een film laagje/velletje wat los komt. Dit lijkt niet goed.
ik heb alles volgens het boekje gedaan:
-nieuw gestucte wanden
-maanden gedroogd
-afgenomen met water en st marc
-primer gebruikt 1:4 met blokkwast
-kwaliteit muurverf bekend merk perfect matt 2 lagen
Alsnog is het geen 1 geheel met de muur. Hebben jullie een idee hoe dit kan? Ik heb nog wen etage te gaan, dus wil even wachten voordat ik verder ga.
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Daarna ook nog afgenomen met alleen water? Dat doe ik namelijk altijd, anders blijven er (naar mijn eigen redenatie) resten ontvettingsmiddel achter op de muur en ik weet niet in hoeverre dat hechting van verf tegenhoudt.
Ja de Primer is voorstrijk Sigma Fix 1:4 verdund. Verf goed geroerd. Tussen primer en muurverf 48 gedroogd. Na de st marc niet nog een x met water, maar de st marc is 2 dopjes in 4l water, zou je denken dat het dat kan zijn?
Op diverse sites waar ze het gebruik van deze ontvetter beschrijven staat zoiets als:
Na gebruik van S* M*c ontvetter ALTIJD nawassen met handlauw water. De ontvetters in S* M*c laten residuen van alkalische fosfaten achter op het hout of het schilderwerk. Deze deeltjes kunnen een zwakkere schakel zijn in het verfsysteem.
Of de door jou gebruikte hoeveelheid per liter al of niet heeft geleid tot het niet goed hechten kan ik niet beoordelen.