Miele vaatwas circulatiepomp

LucD

  • #1
Wij hebben een Miele G4910SCi van 3 jaar oud. Reeds geruime tijd wast hij niet naar behoren en hebben we ontdekt dat de onderste sproeiarm meestal niet ronddraait (soms wel) de bovenste werkt perfect. De technieker beweert nu dat de ccirculatiepomp defect is en het kostenplaatje zou meer dan 400 euro bedragen. Dit is de helft van de aankoopprijs. Zou zijn conclusie terecht zijn? Kan het die pomp zijn als de bovenarm perfect werkt? Ik heb mijn twijfels. Graag een mening van iemand die hier wat meer over weet.
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • DSR9500

    • #2
    Ik ga mee met je gedachte....
    dit al gecontroleerd

    1.draait ie lekker
    controleer dat de sproeiarm mechanisch goed kan draaien

    2.doorstroming goed
    haal de sproeiarm er eens uit
    houd hem onder de stromende kraan
    controleer dat overal het water gelijkmatig uit de gaatjes komt
     

    LucD

    • #3
    Hij is nergens vervuild en de arm draait goed.
     

    DSR9500

    • #4
    Soda methode al paar keer toegepast :?: ....
     

    LucD

    • #5
    Sorry neen, gewoon laten draaien met soda? Hij is nu meegenomen door de installateur, maar we halen hem terug omdat we het een ongeloofwaardige conclusie vinden. Weet ik nu voor een volgende keer, of kunnen we alsnog proberen hé.
     

    Jan

    Algemeen beantwoorder
    Moderator
    • #6
    Kijk even op Consuwijzer.nl wat uw rechten zijn, zo'n machine moet veel langer dan 3 jaar storingsloos meegaan.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu