Miele G575 trekt geen water

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn Miele G575SC trok geen water. Naar aanleiding dan een discussie op dit forum (september 2006) heb ik het piepschuimen drijvertje verwijderd. Nu neemt hij echter wel water, maar wordt niet warm en het dekseltje van het wasmiddel gaat niet open. Is er een verband?
 
Is de piepschuime vlotter kromgetrokken of staat er daadwerkelijk (lek) water op de bodemplaat?

Wat betreft de verwarming: controleer de weerstand van het verwarmingselement en de thermostaten eens.

Het niet openen van de zeepbak kan diverse oorzaken hebben.
Bijvoorbeeld een defecte actuator, een storing in de electronica (aansturing) of een mechanische blokkade.
 
Hoi Henny, bedankt voor je reactie.

Er stond niet veel water in de machine en de vlotter was inderdaad niet recht meer. Omdat ik altijd thuis ben als de vaatwasser draait, heb ik de vlotter maar helemaal verwijderd. Lijkt me niet echt een probleem?

Uit je antwoord begrijp ik dat ik de oorzaken voor het niet verwarmen en het niet openen van het bakje elders moet zoeken. :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan