Lichtschakelaar in te groot gat plaatsen

In de WC heeft de vorige bewoner op een alternatieve manier een lichtschakelaar geplaatst. Hoe kan ik een nieuwe schakelaar plaatsen zodat het er weer goed uitziet ?
Achter de schakelaar zit een doos.
zie foto.

dank !

E60B7C8B-171B-41F1-8056-A8DC9A9A793B.jpeg
 
Opvulring op de inbouwdoos plaatsen, en een nieuwe tegel plakken welke wel goed aansluit.
 
Het gat in de tegel is 100x95mm ofzo? (Handig zo'n meetlaat ernaast maar pak er dan één die groot genoeg is :lol: )

Sowieso beginnen met opvulringen plaatsen zodat de voorkant van de doos gelijk komt met de voorkant van de tegel zoals Walker aangeeft.

Er zijn wel merken die grotere afdekramen verkopen, 100x100 bestaat. Misschien krijg je het gat daarmee net afgedekt. Maar zo te zien zit de inbouwdoos ook niet in het midden van de sparing dus misschien houd je dan nog een randje over.

Een nieuwe tegel is natuurlijk de netste oplossing.

Als je daar geen zin in hebt zou je eventueel nog kunnen denken aan een plaatje ertussen. Zoiets kwam ik op Google tegen:
WCD-afdekplaat-2-voudig-met-1-cm-afdekking-mat-zwart-scaled.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan