Lekkende Miele G1220

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een Miele G1220 met lekkende circulatiepomp. (dichting tussen motor en pomp). het toestel is nog geen 5 jaar oud. Het is onze eerste Miele en ik ben zeer telleurgesteld. kunnen de dichtingen van de pomp vervangen worden of moet de ganse pomp vervangen orden. (ik heb de pomp ondertussen gedemonteerd). waar kan ik deze onderdelen vinden (ik vind ze niet op internet). Het vorige toestel was een Whirlpool en hebben we na 15 jaar vervangen omdat het handvat gebroken was ... (nooit panne gehad en wasresultaat was veeeeeel beter dan Miele) , Leve Miele ... :cry:
 
Ga evt met je pomp naar een witgoed reparateur die kan dan ook evt onderdelen bestellen.


wij kunnen zo niets zien
 
Als schoep met de klok mee draaid dan moet je tegen in draaien zit vermoedelijk schroefdraad op
 
Inderdaad, bedankt voor de tip. De schoep is nu verwijderd en nu kan ik aan de keerring. Die is inderdaad volledig versleten en verduurd. het lijkt wel of de rubber is week geworden. Kan ik deze als vervangonderdeel kopen en moet ik ook het deel rond de motoras vervangen ?
 
Net wat ik al zei neem hem mee naar een witgoed reparatie bedrijf, ze kunnen dan het asje meten voor nieuwe ringen
 
Ik wil dit zelf oplossen en daarom wil ik die onderdelen zelf kunnen kopen.
Voor ons is dit de eerste en laatste Miele maar ik wil hem nog een kans geven, maar enkel als ik dit zelf kan oplossen. Ik wil echt geen grote kosten doen aan een toestel dat het niet waard is. (Wat zal het volgende zijn als het na 4,5 jaar al dergelijke problemen vertoont). Bij de demontage van de pomp heb ik nog andere dichtingen gezien die het niet lang meer gaan uithouden. De rest van onze toestellen ( wasmachine, droogkast, 2 diepvriezers, ijskast, miocrogolf, kookplaat enz zijn vooral AEG en Bauknecht en doen allemaal tussen de 10 en 15 jaar dienst zonder problemen). Ik ga echt geen grote kosten meer doen aan een Miele, dan koop ik liever een nieuw degelijk toestel voor een correcte prijs.
 
Volgens mij begrijp je het niet zeker
je hebt namelijk verschillende uitvoeringen van die pakkingen
als je naar hun toe gaat en ze meten de as op dan wezen ze welke je moet hebben als hun die in voorraad hebben koop je dat rubbertje

paar euro en je plaatst het zelf

anders koop je online een nieuwe pomp compleet genoeg sites op google gezien met pompen

anders ga je in contact miele je weet maar nooit zit er lange garantie op

Je kan ook een extra service afsluiten
miele service
 
Ik ben vandaag bij de leverancier geweest en de dichting van de circulatiepomp kan niet afzonderlijk gekocht worden. Volgens hem moet ik gewoon een nieuwe pomp kopen : kost 'slechts 318 EURO). Kan iemand me misschien een adres bezorgen waar dichting wel kan besteld worden.
Voor mij is het duidelijk : ofwel vind ik de dichting en kan het gerepareerd worden ofwel breng ik het toestel van slechts 4 jaar naar d e schroothandelaar en koop ik een teostel waarbij ik na 4 jaar geen spijt krijg van mijn aankoop. In elk geval is dit onze laatstet Miele.
Toen ik in de winkel vroeg of dit normaal is, zei men dat een Miele wel 15 jaar kan meegaan maar .. mits nu en dan reparatie. Vroeger zouden de toestellen wel echt beter geweest zijn maar tegenwoordiger zijn ze alleen veel duurder maar zeker niet beter dan toestellen die 1/3 kosten. De winkel verkoopt nota bene bijna uitsluitend Miele... Ik weet genoeg : Miele, er is geen duurdere !
 
Neem contact op met Miele en leg de situatie uit, waarschijnlijk stellen ze zich coulanter op dan de leverancier.
Kijk ook even hier.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan