Lawaai Vaatwasser

Status
Niet open voor verdere reacties.
Bosch SPS2102
Gaat al heel wat jaartjes mee, de laatste weken lijkt hij steeds meer lawaai te maken, een gierend geluid. Wellicht resonantie, echter alleen waanneer hij water door de machine spuit.
Pomp ?

E-Nr SPS2102/11 fd 7210 086640

bedankt Gerrit
 
Dank voor je reactie,
Dat is de pomp die het water door de machine pompt?
Zijn die lagers te vervangen of moet er een nieuwe pomp in of ????

groeten Gerrit
 
Lagers vervangen zal niet gaan dus nw. pomp.

Ze de machine eens op een verhoging zodat je die pomp kan zien, en start deze dan en luister heel goed of het geluid ook daar weg komt.
Het zou zonde zijn als je een pomp vervangt omdat er een slang ligt te fluiten door een verstopping.

Soda kan dat soms verhelpen.
 
Bleek wordt wel gebruikt om alleen het labyrint (na demontage!) mee schoon te maken.

Bij gebruik van bleekmiddel of ontstopper als schoonmaakmiddel voor de vaatwasser is de kans op definitieve vernieling van de machine erg groot. Er zijn onderdelen in de machine die daar niet tegen kunnen.

(Huishoud-)Soda is een minder agressief middel, dat, mits opgelost in water, geen onderdelen van de machine aantast, maar wel goed vet oplost.

Zie: Soda schoonmaakmethode voor vaatwassers.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan