Kruipruimte dichtsoorten

hoi, wij zijn bezig met een aanbouw en gaan gelijk vloerverwarming doortrekken in de woonkamer. we willen puin en zwarte/gele grond in de huidige kruipruimte dumpen, deze verdichten en vol storten volgens isolatie vloerverwarming etc.

ik weet dat je het puin goed klein moet maken zwarte grond mengen met het gele zand anders kan je het niet goed verdichten, maar is het wel verstandig om er zwarte grond bij te gooien?
 
Slecht idee. Zwarte grond en puin gewoon gescheiden afvoeren naar de stort.
 
Volgens mij bestaat zwarte grond uit een deel materiaal wat nog kan verteren. Als dat werkelijk zo is zal het volume van zwarte grond verkleinen dus zal die laag inklinken.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan