Kozijn kaarsrecht afstucen

Ik had laatst met m'n zuurverdiende centen een echte Luxaflex Duette gekocht om de zon een beetje buiten te houden.
Nu heb ik die opgehangen met een aantal clips die erbij kwamen. Helaas kon ik niet alle clips gebruiken, aangezien mijn kozijn stucwerk 'golft' en de Luxaflex helemaal recht is.

Nu gaf m'n vriendin er een flinke ruk aan en het hele ding kwam naar beneden. Gelukkig nog heel.

Nu wil ik alle clips bevestigen, en om dit te doen wil ik het kozijn 100% recht en waterpas maken. Het idee is dat het in de dag dus in de muur/plafond komt (niet het houtwerk).

Hoe doe ik dit? Ik denk dat het mij op het oog sowieso niet gaat lukken.

Het stuk is ongeveer 184cm breed en zo'n 10cm diep.

Een foto:
20210708_224141.jpg


Alvast dank!
 
Zit er een hoekprofiel in het stucwerk?
Als je deze er waterpas in zet kun je daar op afreien. Als je vriendin met een ruk alles van muur trekt zou ik ook eens kijken naar juiste bevestigings methode
 
Vriendin de deur uit is de makkelijkste oplossing :mrgreen:

Ik denk dat je het ook wel zou moeten kunnen ophangen door bij de montageclips die te hoog zitten het verschil uit te vullen met plaatjes of een sluitring o.i.d. Als je schroeven lang genoeg zijn dan trek je het echt wel vast. Is even puzzelen maar minder gedoe dan die rand opnieuw stucen.
 
Bijgeleverde schroeven afleveren bij het grote archief (ook wel de prullenbak genoemd) en gewoon goede schroeven en pluggen gebruiken.
Dan vooral ook schroeven die lang genoeg zijn en pluggen die ook goed vast zitten en niet van die hard plastic dingen die je er zo weer uittrekt en zich niet vastgrijpen in de muur.
Dan zoals Vonken_trekker aangeeft uitvullen zodat alles recht en stevig aan de muur zit.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan