Koppeling metaal-kunststof leiding

Hallo,

Mij is verteld dat een koppeling als deze niet rechtstreeks op een bestaand T-stuk (van bestaande stalen CV leiding) kan worden geplaatst, maar dat er een recht koppelstuk als op de foto nodig is. Klopt dit? Of kan ik het gedeelte voor de kunststofleiding, na verwijderen van een bestaande stalen buis, gewoon op het bestaande T-stuk draaien?

Bij voorbaat dank!

100019_P1030503_2.jpg
 
Dunwandig, 15 mm met knelkoppelingen. Ter verduidelijking hier een afbeelding van het T-stuk, waarop ik dus één van de stalen buizen dus wil vervangen.

100019_P1030505_1.jpg
 
Hallo Forseti.
Ik wil hetzelfde gaan doen om een fout van de installateur te herstellen.
In mijn geval ga ik een stuk stalen buis vervangen waar een advo in zit en daarvoor in de plaats een flexleiding plaatsen.
Is het mogelijk dat je me uitlegt en laat zien waarmee en hoe je de flexbuis hebt gekoppeld aan de bestaande installatie. Mijn buisdikte is overigens 22 mm dik.
B.v.d. en m.vr.gr. Arjan
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan