Knikarmscherm doek vervangen

Halls allen,

Ik wil een nieuw doek in mijn elektrische knikarmscherm zetten. Nu kan ik geen afstelknopjes vinden om hem helemaal uit te rollen. Iemand een idee?

Het lijkt alsof er 2 drukknoppen zitten, maar hier kan ik niks mee.

IMG_5660.jpeg

IMG_5661.jpeg
 
Die 2 druk knoppen zijn niet in te drukken? Ik zie ze niet op de foto maar met die knoppen kan je de afstelling veranderen. 1 van de 2 is voor boven en 1 voor naar beneden. Iemand binnen de schakelaar bedienen voor naar buiten stellen en dan de knoppen indrukken tot die loopt, spanning van de armen zijn en de peesgleuf zichtbaar is. Dan draaischakelaar los laten en doek vervangen.
Achteraf weer naar binnen sturen tot de armen goed op spanning staan en de knop voor de onderafstelling weer indrukken om de positie aan te geven.
 
Beste @Timmiteh , Dat heb ik dus geprobeerd ;) maar er zitten dus geen knoppen op en wat op knoppen lijken, zijn het niet…. (Ik kan er ook niet aan draaien, ook niet met schroevendraaier of inbussleutel ofzo)

Ook geen mogelijkheid tot aansluiten van een kastje ofzo… (had ik ergens iets over gelezen)
 
Dat weet ik helaas niet, ik zie ook nergens een merkje staan. Heb al zitten Googlen maar kom niet iets tegen wat er op lijkt.

(Zonnescherm zat al op de woning toen we deze kochten)
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via