Kantenschaaf/ schraapstaal

Ik ben op zoek naar een schaaf of een schraapstaal (het liefst met 90 graden aanslag) als deze, waarmee ik tot in een hoek de kanten kan afrond.

Ik heb een inbouwkast gemaakt waarbij de deurposten van de schuifdeuren wil afkanten, met mijn bovenfrees kan ik niet helemaal in de hoeken komen, en met de hand schuren/schrapen/ schaven zonder 90 graden aanslag krijg ik de kant niet helmaal uniform.
 
Op de Engelse variant van die webwinkel (.co.uk) vind je hem wel als je zoekt op merknaam edge trimmer.
 
Op de Engelse variant van die webwinkel (.co.uk) vind je hem wel als je zoekt op merknaam edge trimmer.

Via .nl kan ik hem ook vinden.
Wat ik mee meer afvroeg: bestaat er naast dit specifiek Chinese gadget gereedschap ook een traditioneel gereedschap waar je dit mee kunt doen?
 
Misschien accepteren dat het niet helemaal perfect is, ik vind het zelf juist mooi als ik ergens in terug kan zien dat het met vakmanschap met de hand gemaakt is.

Als je even oefent op een stukje rest hout zou het best netjes te krijgen moeten zijn.

Achteraf gezien had je beter eerst de kanten kunnen frezen voor monteren. Misschien voor de volgende keer een idee.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan