HPL verlijmen

Ik heb hpl gekocht om een klein afdakje te maken. Sitatie is als volgt: ik heb een afdakje met daarop 3 zonnepanelen direct op de balken. De balken zijn bekled met rubber. Het afdakje is groter dan de panelen afdekken. Een gedeelte is nog niet dicht. In het verlengde van de panelen is nog ong 65 cm open. Ik wil daar drie hpl panelen plaatsen in dezelfde breedte als zonnepanelen.
Dat betekent dat een zijde waterdicht tegen de zonnepanelen moet worden verlijmd, zwart gecoat aluminium. En de andere drie zijden op rubber. (waarbij hier en daar ook nog wat extra vulling nodig is omdat het hout niet overal strak is. Stopverf?) Behoeft geen schoonheidsprijs als het maar waterdicht is.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan