Houten grenen vloer beitsen / lakker, in 2 delen mogelijk?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

We zijn van plan onze grenen houten vloer te schuren, beitsen en de lakken (blanke lak). Nu hebben we het volgende probleem waar ik jullie advies voor wil vragen:

De vloer is op de gehele verdieping doorgelegd (keuken, slaapkamer, gang, wc, woonkamer). Er liggen dus geen drempels.

Als we de gehele vloer in 1x aanpakken zitten we met het probleem dat we niet weten waar we onze meubels moeten laten. Ook zitten we krap in de tijd.

We zitten er over na te denken om gefaseerd de vloer te doen. Eerst de keuken (zowel schuren, beiten en lakken), daarna de woonkamer, dan de slaapkamer en als laatste de gang + wc.

Mijn vraag is: is dit goed te doen, zonder dat er een verschil op de overgang tussen de keuk / gang / slaapkamer / woonkamer zichtbaar wordt?

Uiteraard gebruiken we overal dezelfde beits en lak.

alvast bedankt voor jullie reacties!
Groet,
Bart
 
Twee randen beits tegen elkaar aangezet blijft u als afscheiding waarnemen. Het beste kunt u op de afscheiding tussen 2 ruimten onder de deur in het midden op de vloer tape aanbrengen.

Nadat u met 1 ruimte klaar bent de tape direct verwijderen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan