Grenen vloer schuren; uitbesteden of zelf doen?

Hi allemaal,

Ik zal een woning betrekken waar momenteel (zoals ik me heb laten vertellen) een grenen vloer in ligt. Echter, gezien ik zal gaan verhuizen en de vloer wel een opknapbeurt kan gebruiken wil ik de vloer schuren en lakken.

Nu sta ik voor de vraag of ik dit zelf wil gaan doen of uitbesteden.
Zelf doen:
  • Leuk om te leren
  • Kostenbesparing
  • Ik heb de tijd
  • Liever geen gebruik van parketschuurmachine maar allles met een bandschuurmachine en handschuurmachine.

Uitbesteden:
~2000 euro ben je klaar voor schuren en lakken (2-3x).

Wat zou jullie advies zijn in deze situatie.

Bijgevoegd een paar fotos ter indicatie. Het gaat in totaal om een oppervlakte van zo'n 50m2, verdeeld over de woon en eetkamer, keuken en hal.

Alvast dank voor jullie kritische blik en advies!
Vloer_1.webp
Vloer_4.webp

Brandon
 
Deze vloer heeft veel aandacht nodig. De planken sluiten niet goed aan en schotelen. Waarschijnlijk ligt deze los en is deze met veren opgesloten tussen de wanden.

Ik vraag me af of het wel de moeite waard is om hier geld of tijd in te steken. Als je zelf aan de gang gaat: Zonder parketschuurmachine te huren is dit niet te doen. Maar 1 verkeerde schuurbeweging en weg is je vloer.

Aan de andere kant: Voor Eur 2000,- heb je geen nieuwe houten vloer gelegd.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan