Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb twee kamers gemaakt met scheidingsmuren van gipskartonplaat (geen stucplaat). Ben in de ene kamer begonnen met lichtbeige schilderen, met 'monodek'-latex van het bekende merk met de F. Nou dat monodek viel tegen, moest er 3 keer overheen voordat het dekte.
"Natuurlijk", dacht ik. "Ik had het moeten voorstrijken!". Dus voordat ik aan de andere kamer begon universele voorstrijk gehaald (van het bekende merk met de A, geschikt voor gipskartonplaat) en alle platen er goed mee ingesaust. Dag later begonnen met texen en wat nu??? De verf dekt nu helemaal niet meer, na twee lagen zie je de gipsplaten er nog steeds vrolijk doorheen schijnen. Het is nog erger dan in de andere kamer! Dik opzetten met de kwast helpt nog iets (maar je blijft strepen zien), maar met de roller is het een drama.
Wat gaat hier mis?? Wat moet ik doen?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
*lol* Overal lees je dat je gipsplaat altijd moet voorstrijken, waarom zeggen ze dat dan?
Maar goed, de voorstrijk zit er dus al op, plus twee lagen monodek en nog steeds zie ik de naden en het bruin van het karton er doorheen. Na het opzetten van de tweede laag was er nauwelijks verschil... dus dat wordt misschien wel quatrodek, vrees ik.