Gipsmuur en zware tv

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hey hallo

Ik ben van plan mijn 55 cm panasonic tv met behulp van een (redelijk) zware steun aan mijn gipsen muur te hangen.. Ik heb gehoord dat hier speciale pluggen zijn waarmee dit kan.

Ik heb zelf 2 linkerhanden dus graag uw tips!

B.v.d.

Groetjes
 
Gipsplaat of gipsblokken muur?
Indien gipsplaat bedoel je waarschijnlijk holle wand pluggen.
Maar voor deze toepassing is dat niet geschikt, de tv is te zwaar om op die manier vast te zetten.
Je zult dan moeten schroeven in de achterliggende constructie (staanders en liggers waar de gipswand op zit).
Met twee linker handen zou ik er een kennis met twee rechter bij halen :) .
Succes
 
Indien enigszins mogelijk zou ik toch liever kiezen voor een kast(je) waar je een en ander op kunt zetten.

Zoals hiervoor al beschreven zal het vrij moeilijk worden een betrouwbare bevestiging te maken, en al helemaal indien je weinig kluservaring en -gevoel hebt.
We kunnen allerlei aanwijzingen geven hoe je iets moet doen, maar die linkerhanden kunnen we niet omdraaien. :wink:

Wanneer je het ophangt, en het boeltje komt naar beneden ben je verder van huis!
 
Beste Maux,

Er zijn vele soorten bevestigingsmiddelen op de markt voor gipswanden.

Zoals al aangegeven, wat voor een wand is het en hoe is de kracht gericht. Zodra dit je bekend is, stap binnen bij de professionele bouwmarkt, voor gipswanden (dubbel gips) zijn er bijv. plugjes, niet groter dan een paperclip die op afschuiving tot meer dan 25 kg belast kunnen worden!

Succes,
Ruud
 
Een zware TV en een zware steun opgehangen aan een gipswand, ik zou er mijn kinderen niet onder door durven laten lopen!
Een kastje is wel zo veilig.

Of nog een idee.
Ik heb laatst een zware combimagnetron opgehangen aan het plafond.
Plateau van beuken (gelijk aan aanrechtblad), 4 gaten er door, 4 haken aan het plafond, (iedere haak getest met het totale gewicht van de constructie) staalkabel met spanner door de gaten en haken en waterpas gehangen. Simpel en safe.
 
Uiteraard ging ik uit van en LCD of TFT TV, hieronder door lopen valt niet mee .... en ik ben er niet bang voor dat hij er zomaar afvalt ..... maar oké, de beslissing is gelukkig niet aan mij.
Succes met de afweging,
Ruud
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan