Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Over een paar maanden krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis, helaas is het niet mogelijk om ons huis in de tussentijd te bezoeken waardoor ik met enkele vragen zit. In de hal zitten enkele kastdeuren, deze zou ik graag willen verven en decoreren met sierlijsten. Om een plan van aanpak te maken zou ik graag beter begrijpen of de kastdeuren van (hout)fineer, folie of iets anders zijn voorzien? Helaas heb ik maar enkele foto's maar ik hoop dat iemand kan beoordelen wat voor materiaal de kastdeuren hebben en hoe ik dit zou kunnen verven? Zelf vermoed ik dat het hoogglans houtfineer is aangezien je een klein randje op de kopse kant van de deur ziet zitten, indien dit bevestigd wordt zou ik de kast licht willen opschuren, een goede primer gebruiken, sierlijsten monteren en aflakken. Alvast dank.
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
in ieder geval ontvetten. En vaak is opruwen ook een vereiste, maar dat staat op de verpakking van de primer. Dat kan met een scotch brite pad. Schuurpapier is te agressief (je wilt niet door de folie schuren).
Het is lastig om dit heel strak te verven, het is mooier om deze te (laten) spuiten.
Er zijn bedrijven waar je kastdeurtjes naar opstuurt en die ze dan gelakt weer terugsturen.
Laten wrapen of nieuwe deurtjes kopen en oude op marktplaats is ook een optie.
Bedankt voor alle reacties. Als ik het goed begrijp gaat het om thermofolie en zijn er - na verder ingelezen te hebben - twee opties. Optie 1.) licht opschuren, primen en lakken Optie 2.) de thermofolie verwijderen, heeft iemand hier ervaring mee en kan dit zelf gedaan worden? Is dit ook een kwalitatief betere oplossing of volstaat primen en lakken ook?