Eufy Wired Deurbel - waterproof maken

Hoi,

Ik heb een Eufy Deurbel Wired gekocht. Ik heb deze aangesloten op de bestaande aansluiting die buiten aanwezig was van de normale deurbel. Nadat ik alles aangesloten had werkte de deurbel prima. Maar een dag later was hij offline. Alles gecontroleerd of het nog goed verbonden was, los gehaald en getest (draden hadden stroom), weer aangesloten en alles werkte weer. Volgende dag, weer offline.
Nu heb ik het vermoeden, omdat de bedrading uit de voegen van baksteen komt, en daardoor de mounting bracket dus niet mooi vlak afsluit, er eigelijk steeds vocht bij de aansluiting komt en dat dit zorgt dat de deurbel dus offline gaat (ondanks dat de beltrafo ingeschakeld blijft).
Dus ik zoek eigenlijk een oplossing om deze aansluiting waterdicht te krijgen, hebben jullie suggesties? Of ligt het probleem misschien ergens anders?
 
Die Eufy heeft 16-24 V spanning nodig. De meeste bestaande deurbeltrafo's leveren 8-12 V. Als de spanning te laag is kan hij het even doen en daarna toch uitschakelen. In dat geval moet je de beltrafo vervangen
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan