Douchevloer tegelen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Kan ik bij het tegelen van een douchevloer, de tegels tegen een wand van Ytong blokken leggen of moet ik een voeg overhouden en deze uiteindelijk afkitten.
Tevens is mij nog niet duidelijk wat het afschot moet zijn, het afvoerputje komt nagenoeg in de hoek.
Maar vooraf moet ik nog het gat rondom het afvoerputje uitvullen, Waarmee kan ik dat het beste doen, het gat is ongeveer 30x30x10cm.

Tommy
 
Altijd een voeg houden tussen vloertegels en wand, en deze afkitten.

Voor een goed afschot is 2 cm genoeg, in een hoek van 100x100 cm

Gat rondom het putje aansmeren met (kant en klare) krimp vrije mortel
 
Peter schreef:
Gat rondom het putje aansmeren met (kant en klare) krimp vrije mortel
Ik was vergeten erbij te vermelden dat ik voordat ik kan tegelen eerst een zandcement vloer aan moet brengen, het afvoerputje is van te voren aangesloten en gesteld.
Moet ik dan een ruimte overlaten tussen afdekvloer en putje? en die later met krimpvrije mortel aansmeren? of kan ik dit in één keer doen met het aanbrengen van de zandcement vloer?

Tommy
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan