Donkere Beitsvlekken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een gefineerd (esdoorn) kastje gebeitst waarvan ik de verschillende vlakken in verschillende kleurtinten gebeitst heb.
De verschillende kleurtinten heb ik verkregen door steeds met dezelfde beits een nieuwe beitslaag over de oude te rollen.

Na het drogen zag ik dat het geheel erg vlekkerig geworden is. Er zitten flinken kleurverschillen binnen een vlak . (+je ziet hier en daar de aanzet van het rollertje).

Alles nog een keertje overbeitsen gaat volgens mij niet omdat dan alles in het geheel donkerder wordt (omdat je dan weer een nieuwe laag aanbrengt).


Heeft iemand een tip hoe ik mijn kistje kan herstellen/de beits kan egaliseren....
(liever doe ik het niet schuren omdat er hier en daar moeilijke hoekjes inzitten.)

Bij voorbaat dank,

Pitje
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan