Doek markiezen verven?

Wij zitten met een erfenis van de vorige bewoners, en dat zijn drie markiezen voorzien van knalblauwe stof...

We kunnen ze natuurlijk vernieuwen, maar dit kost weer een aardige som en ze zijn nog in redelijke staat dus enigszins zonde is het ook.
Daarom vraag ik me af of dit doek te verven is met verfspray. Wij hebben het houtwerk van het huis wit met donkergroen gemaakt, dus groen zou beter passen. Ze kunnen niet losgemaakt worden.

Iemand ervaring hiermee?
 
U zult bij de fabrikant moeten informeren welke verf zij gebruiken. In ieder geval textielverf.

Zelf klunzen met een spuitbusje wordt niks. Het doek moet gereinigd worden en daarna een verfbad ondergaan. Gezien de kostenpost u beter nieuw doek aanbrengen.
 
Beste

Markies kan ook opnieuw bekleed worden met bestaande frame
Kosten zijn €.0,90 per cm
U kan mij bellen voor verdere info op nr **********
 
Forumnaam gewijzigd en telefoonnummer verwijderd, reclame mag hier niet, lees de forumregels.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan