Buitenmuur stucen - scheuren - ingazen

Goedemorgen,

Mijn huis heeft een buitenmuur die in slechte staat is. Er zitten diverse scheuren in, en worden om dit tegen te gaan nieuwe ankers aangebracht.

Nadat deze muur weer stabiel is, wil ik de muur graag "ingazen" tegen scheuren en stucen.

Is er iemand die mij zou kunnen vertellen hoe dit ingazen in zijn werk gaat, en wat voor gaas te gebruiken?

Verder, voor het stucen van de buitenmuur kan ik gewoon Beamix 500, of soortgelijk gebruiken? Of zijn er ook varianten die al wit van nature zijn, en niet grijs.

Ik heb binnenshuis al veel gewerkt met MP75 en de smaak dus redelijk te pakken. Ik heb op dit forum en google al gezocht, maar kon nog geen antwoorden vinden.

Hulp wordt gewaardeerd!
 
Als de muur weer stabiel is, valt er niet veel meer te gazen. Het gaat om scheuren, binnenhoeken (rondom kozijnen) en materiaalovergangen.
 
In ieder geval, als ik dat doe dan breng ik eerst een laag stucmortel aan en daarna druk ik het gaas in de stucmortel met stucspaan.

Werken met stucmortel is trouwens wat lastiger dan gips.

Er zijn idd ook witte varianten te krijgen. Handig met een lichte afwerkkleur.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan