Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
In mijn nieuwe huis zit een systeemplafond. Het ligt er mooi strak in en zit ook zeer stevig in elkaar. Ik kan de platen er niet uitkrijgen, maar het lijkt mij een soort 'board' of gelamineerd hout (vergeef me de termen).
Nu wil ik het plafond verven; het moet ik elk geval witter. Bij de bekende bouwhandel verkopen ze een grondverf, tevens primer voor board. Hiermee wil ik het plafond voorbehandelen.
Nu ben ik over de volgende stap in twijfel. Eigenlijk wil ik het plafond dezelfde kleur (wit) geven als de muren. Met gewone verf wordt het redelijk glimmend. kan ik het plafond ook sauzen met de latex waarmee ik de muren heb gedaan?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.