Betonvloer voor houten garage egaliseren

Goedemorgen,

Ik ben nieuw op het forum en heb wat meer inzichten nodig voor mijn project en ik kan het nergens vinden.

De situatie is als volgt. Ik heb buiten een sterke betonvloer van 20+cm gewapend beton, helaas is dit niet mooi egaal. Verschilt tot 35 a 40mm op de hoogste punten. Ik wil hier een garage van Pineca opbouwen van 5x6m en dan mag er niet meer dan 5mm verschil in zitten volgens de bouwtekeningen. Het moet dus flink geëgaliseerd worden.

Ik zat te kijken wat de opties zijn voor buiten en ik kwam uit op 3 opties. Egaline, zandcement en alles weghalen en opnieuw storten.
Mijn vraag is wat is volgens jullie de goedkoopste optie en wat is stevig genoeg om een garage te ondersteunen.

Ik hoor graag van jullie.
 
Het enige wat ik wil opmerken zorg dat de wanden van de schuur voorbij de buitenkant van de bestaande vloer komen. Dus er mag geen regenwater op de vloer kunnen komen dat moet op de grond druppen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan