Bar bouwen in jeugdhonk

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij zijn een jeugdhonk aan het inrichten en willen een bar bouwen. Wie heeft hiervoor ideeën of misschien een geschikte tekening.
Er moet een koelkast onder geplaatst kunnen worden. Er is een klein aanrechtje, 3 onderkatjes met een spoelbakje in het midden, dit staat natuurlijk tegen de muur en mag niet gesloopt worden. Hier tegenaan moet dus die bar gemaakt worden.
Wie kan ons helpen????
 
Is er niet een vader of broer te vinden van de leden die zoiets kan maken ?
Zonder foto is het al helemaal lastig enig idee te krijgen van de mogelijkheden.
 
Natuurlijk zijn er wel arbeiders te vinden. Ik heb mijn vraag misschien ook verkeerd gesteld. Ik bedoel, heeft er iemand enig idee van
de gangbare maten (hoogte, breedte enz.) vn zo'n barretje.
Waar moet je op letten enz.
 
Ga eens meten in diversen kroegen dan kun je ook wat ideeën op doen van hoe het in elkaar zit, onder het genot van een biertje. :wink:
 
Goeie smoes Sander :P

Ik denk dat ik hier thuis ook eens voorstel om een barretje te gaan maken.

Dan kan ik tenminste zonder gezeur ideeën op gaan doen, voor dat goede doel. :mrgreen:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan