Afstandsregels balken bij een terrasoverkapping

Besten,

Ik ben van plan een terrasoverkapping te plaatsen met polycarbonaatplaten. De draagbalken zijn van hout en de afmetingen zijn 2,60 m in de lengte en 5 m in de diepte.

In de lengte is de overkapping 2,60 meter. Om de 87 cm zou ik hier een draagbalk voor de polycarbonaatplaat willen plaatsen. Beide kanten van deze draagbalken steunen op een andere balk die in een bakstenen muur is geboord.

Nu is mijn vraag op ik voor dit terras ook een steunpaal zal moeten gebruiken in de lengte. 5m lijkt me nogal veel, en op internet vindt ik niet meteen informatie over steunpunten die eventueel in het diepe stuk van de overkapping moeten geplaatst worden.

Bij voorbaat dank en vriendelijke groeten,

Sam


Plan:

116975_plan_terrasoverkapping_2.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan