AEG bovenlader lavamat 47430

Status
Niet open voor verdere reacties.
De afsluiting van de trommel van de AEG bovenlader lavamat 47430 bestaat uit 2 deurtjes, die ieder met roestvrijstalen clips aan de rvs trommel vastzitten: met 5 mm dikke klinknagels door de clips en de trommel.
Kort geleden brak de eerste klinknagel, vandaag de tweede. De reparatie van de eerste kostte ruim 120 euro; de monteur van Electrolux boorde de resten van de klinknagel uit, en bevestigde een 5 mm roestvrijstalen boutje.
Vandaag brak de tweede, eentje van het andere deurtje. Gelukkig koopzondag, kon ik rvs 5 mm boutjes kopen. Zelf repareren scheelt echt veel. Zie foto.
Blijft natuurlijk droevig dat AEG materiaal gebruikt, dat het na nog geen twee en en half jaar begeeft - we kochten de machine in april 2009.
Zijn er meer mensen met dezelfde machine en problemen?
91912_AEG_47430_trommeldeksel_1.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan