Aanleggen waterornament

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben bezig een waterornament aan te leggen. Ik gebruik drie palissade fonteinen en daaronder een opvangbak.

Ik wil hiervoor een pomp van 2500 liter gebruiken. Deze pomp wil ik aansluiten op een 3 wegverdeler. Wat voor slangen moet ik gebruiken en hoe sluit ik deze op de waterpomp en op de paaltjes aan. Moet de slang ook met ringen in de paaltjes afgedicht worden. Wat voor soort ringen moet je hiervoor dan gebruiken. Graag advies.

:?: :roll:
 
Heb je nog meer gegevens van die pomp, ik denk dat je iets van geka kopelingen daar voor kan gebruiken of kunststof maar het is wel handig als je wat meer info geeft.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan