| Auteur |
|
Aransa
Geregistreerd op 1-9-2010
Berichten: 1
|
| 01 September 2010, 10:47 Dupanel schilderen |
|
|
Ik ben bezig onze dubbele garage ( zo'n 25 jr oud) beetje om te bouwen zodat we daar dadelijk kunnen gaan wonen tijdens onze verbouwing, daarna wordt het een atelier. Het puntdakje is geheel bekleed met dupanel. Het zilver is niet lelijk maar om het een wat huiselijkere sfeer te geven had ik bedacht het te schilderen. Maar ik vraag me eigenlijk af of dat wel te doen is? Waar moet ik de platen mee reinigen en moet ik een speciale primer gebruiken? Heeft iemand hier ervaring mee
|
|
| Naar boven |
|
 |
Klusidee Sponsor
|
|
 |
Kees de schilder Verfadviseur

Geregistreerd op 5-12-2006
Berichten: 2872
|
| 01 September 2010, 16:45 |
|
|
Dupanel kunt u gewoon reinigen met een mild schoonmaakmiddel.
Ze zijn niet geschikt om te schilderen en ook de specifieke eigenschappen worden teniet gedaan als u ze gaat schilderen (isolatie, licht- en warmtespreiding e.d. ).
U kunt een proef nemen door een paneel te reinigen en te rollen met een watergedragen hechtprimer / AllGrund ( geschikt voor kritische ondergronden ) en daarna een watergedragen deklak met de rol aan te brengen.
Hiervoor moet de onderliggende constructie wel voldoende stijf zijn, of u moet de platen uitnemen en op een vlakke ondergrond behandelen.
|
|
| Naar boven |
|
 |
|
 |
Klusidee Forum
-> Verven, lakken, behangen en glas |
|
Pagina 1 van 1
| Gerelateerde onderwerpen |
| Onderwerp |
Forum |
Reacties |
Laatste Bericht |
 |
Schilderen
|
Verven, lakken, behangen en glas |
2 |
21 Oktober 2008, 21:16 |
 |
Schilderen
|
Verven, lakken, behangen en glas |
7 |
02 Juni 2009, 19:43 |
 |
Schilderen van een bad
|
Verven, lakken, behangen en glas |
7 |
04 April 2007, 10:03 |
 |
Schilderen
|
Trappen, deuren, ramen, kozijnen, hang- en sluitwerk |
2 |
22 Oktober 2007, 12:06 |
 |
MDF schilderen
|
Verven, lakken, behangen en glas |
9 |
23 November 2007, 01:03 |
|
|