Klussen - Klusidee

_Zoeken   _Gebruikers   _Registreren   _Login-uit

_Home   _Profiel   _Berichten   _Help

Onderdelen voor (witgoed-) reparaties

Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk    Klusidee Forum -> Witgoed en Bruingoed
 
Auteur
Kees
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
28-12-2004
Berichten: 12304

04 September 2005, 22:21  Onderdelen voor (witgoed-) reparaties

Verkrijgen van onderdelen voor (witgoed-) reparaties

Onderdelenwinkels en reparatie/witgoedverkoopbedrijven
Bij bovengenoemde bedrijven is het vaak mogelijk onderdelen te laten testen of ter beoordeling te geven vóór je besluit om het onderdeel te kopen of bestellen.
Veel onderdelen zullen, afhankelijk van de winkel en het onderdeel, in voorraad zijn, andere zullen besteld moeten worden.
Het is raadzaam e.e.a. even (telefonisch) te informeren!

Gecombineerde reparatie/witgoedverkoopbedrijven zijn meestal niet gebonden, adressen daarvan zijn te vinden via telefoonboek of gouden gids.
Een aantal van deze zaken is ook te vinden via onderstaande links.

Onderdelenwinkels horen (veelal) bij meerdere ketens. De adressen in Nederland
(en gedeeltelijk in België) zijn onder andere te vinden in de navolgende links.
Beekman - Klik op de NL vlag, kies "winkels", en vul de postcode in.
Europart NL Europart BE - Kijk hier bij het gedeelte "shops".
Handyman/Homeparts NL Handyman BE - Klik op een provincie


Onderdelenleveranciers via het internet
Bij internet-leveranciers kun je (vanzelfsprekend) nooit een onderdeel laten testen of bekijken. Soms zijn internetleveranciers goedkoper dan winkels, maar dat is beslist lang niet altijd het geval!

Om te zoeken naar Internetleveranciers kun je het beste gebruik maken van een zoekmachine, door bijvoorbeeld te zoeken op "witgoed onderdelen".

De internetleveranciers hebben vrijwel nooit hun hele assortiment op het internet staan. Indien je iets nodig hebt dat je niet omline kunt vinden, informeer dan per email, of vraag het bij een onderdelenwinkel (zie hierboven).

NB. Op geen enkele wijze is Klusidee of een van zijn medewerkers aansprakelijk voor de kwaliteit, leverbetrouwbaarheid en/of prijsstelling van de genoemde leveranciers.

Ook is Klusidee op geen enkele manier aansprakelijk voor het niet vermeld zijn in bovenstaande verwijzingen, die bedoeld zijn als hulp voor de zelfreparerende klusser. Klusidee probeert daarbij zo onafhankelijk mogelijk adressen te geven.
Naar boven
Klusidee Sponsor


Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk    Klusidee Forum -> Witgoed en Bruingoed
Pagina 1 van 1

Gerelateerde onderwerpen
Onderwerp Forum Reacties Laatste Bericht
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Sticky: Onderdelen voor (witgoed) reparaties Keuken 0 04 September 2005, 22:20
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Sticky: Foutcodes keuken witgoed Keuken 1 11 Januari 2009, 19:37
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Sticky: Handleidingen Witgoed / TV / Video / Audio / etc. Witgoed en Bruingoed 0 17 September 2006, 14:04
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Sticky: Handleidingen witgoed / huishoudelijke apparatuur Keuken 0 17 September 2006, 14:29
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Sticky: Foutcodes Witgoed - wat betekent een bepaalde foutcode Witgoed en Bruingoed 1 10 Januari 2009, 13:25


 

Bekijk alle onderwerpen op Klusidee.nl
Badkamer klussenSlaapkamer klussenWoonkamerVloerenKeukenMuren en wanden klussenSchilderenVerwarmingRamen en DeurenElektriciteitInrichtingBedrijf en materiaalDak klussen


Klussen informatie