Lak over verven ?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onze binnen deur- en raamkozijnen staan in de donker bruine lak.
Nu wil ik de kozijnen een lichte kleur verven. Moet ik dan de lak helemaal verwijderen of kan ik er een primer soort of smeren en daarna verf.
Zo ja, Welke is er goed voor.
De lak zit er nog prima op

Groeten Marja
 
U kunt de deuren en kozijnen ontvetten, schuren ( p150 ), voorlakken met verdunde aflak ( 15 % max. ) en tenslotte aflakken. Schuur tussen de lagen door met p360. Pas op niet door de kanten te schuren !

Desgewenst kunt u watergedragen verf gebruiken. Gebruik dan eerst een watergedragen primer in de gewenste kleur of er zo dicht mogelijk bij. Zet de deuren daarna op met een brede kwast en rol na met een lakviltroller. Werk wel snel.

Met terpentine verdunbare verf heeft u meer tijd, maar deze "ruikt" behoorlijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan