Inbouwreservoir op houten ondergrond

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo klussers,
ik heb een houten vloer in mijn wc boven en wil een inbouwreservoir plaatsen. Omdat ik de vloer later ga betegelen denk ik over een watervaste multiplexplaat of een triplex plaat op de vloer. Als ik nu het reservoir met de 2 poten rechtstreeks op deze plaat monteer krijg ik dan niet teveel druk op de plaat waar de poten zijn bevestigd. Ofwel gaat het na verloop van tijd niet "indeuken" met kans op verzakken van het geheel? Er komt toch een behoorlijk gewicht op als de hele familie regelmatig gaat genieten ;-)
Eventueel toch tussen de poten en de vloer een metalen ligger ter versteviging en om de kracht te verdelen? Bedankt, Winfried
 
De frames zijn verstelbaar dus u kunt er ook een houten balk onder leggen, hou deze gelijk met de voorkant van het frame.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan