Klussen - Klusidee

_Zoeken   _Gebruikers   _Registreren   _Login-uit

_Home   _Profiel   _Berichten   _Help

Lood te lijmen?

Ga naar Pagina Vorige  
Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk    Klusidee Forum -> Dak en schoorsteen
 
Auteur
Wgb
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
16-6-2008
Berichten: 3337

Hoekse Waard

08 Maart 2010, 11:19 

Harry07 schreef:
Dank aan iedereen voor de ondersteuning. thumb up

Ik ga er goed over nadenken om het zo perfect mogelijk te doen.

We zien de fotos wel. Wink
Naar boven
Klusidee Sponsor


Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

12 Maart 2010, 17:26 

Nou dat gaat nog wel effe duren denk ik Sad

Feiten:
1. de hoeklat van onderaf losgemaakt en even er onder/achter gekeken, het kunststofrabatdeel is daaronder dus 1,5-2cm te kort
2. afzagen hoeklat om het lood naar behoren te laten verlopen resulteert dus in een nieuw (zicht) probleem
3. het rabatdeel vervangen wordt zeer duur omdat een pakket van 4 of 5 delen (dacht ik) gekocht moet worden
4. ik begrijp dat het eigenlijk zoals hieronder afgebeeld, gemaakt had moeten worden maar dat gaat dus niet lukken.



Iemand suggestie(s) hoe ik nu toch het water niet meer naar binnen krijg en het een beetje netjes afgewerkt is?
Naar boven
Wgb
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
16-6-2008
Berichten: 3337

Hoekse Waard

12 Maart 2010, 19:38 

Waarom kan het daar wel zo gemaakt worden en zou het bij jouw niet zo kunnen. Wink
Naar boven
Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

12 Maart 2010, 19:50 

Omdat n.m.m. bij de plaatsing van de nieuwe borstwering alles beter 'op maat' gemaakt is. Als het lood er bij mij tusendoor zou moeten komen, lijkt het mij dat eerst alle daaronder hangende rabatdelen verwijderd moeten worden, lood verwerken zoals het hoort en dan weer opnieuw opbouwen.

Hier nog even een foto (helaas niet al te duidelijk) om te laten zien welke ruimte er achter de hoekstrip is. Dus als ik die strip ruim 1 rabatdeel hoogte inkort, blijf ik met een gat zitten Confused ? (zie foto's hierboven voor aanvullend beeld)

Naar boven
Wgb
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
16-6-2008
Berichten: 3337

Hoekse Waard

12 Maart 2010, 20:28 

Dus tussen de pan en het rabbatdeel zit veel ruimte. Dat sluit niet zo netjes tegen de randpan aan als bij de groene delen.
Is het niet mogelijk deze opening die je krijgt met lood af te dekken.
Als je de hoekstrip afzaagd en een stukje lood onder het bestaand lood plaatst.
Dan krijg je toch, lijkt mij, de situatie als bij de groene delen.
Je kan eventueel het afgezaagde stukje hoeklat terug plaatsen.
Achter de hoeklat het lood omhoog buigen en voor de hoeklaat naar beneden buigen.
Ik vraag me wel af hoe het lood zit aan de wand achter de hoeklat.
Kan je op de foto aanwijzen waar je denkt dat het water naar binnen loopt.
Naar boven
Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

12 Maart 2010, 20:55 

Precies daar waar het lood bij de hoeklat komt. Dus de laatste paar cm van het lood. Niet duidelijk?, even melden Wink p.s. dus rechts van de hoeklat, tussen de hoeklat en panzijkant.
Naar boven
Wgb
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
16-6-2008
Berichten: 3337

Hoekse Waard

12 Maart 2010, 22:21 


Als je die hoeklat daar inkort, of misschien iets hoger dan kan de hoeklat gemakkelijker naar buiten buigen, kan je toch een extra stukje lood onder het bestaande lood en die lat aanbrengen.
Het bestaande lood kan je rechtop buigen zodoende kan je dan toch ook de kantpannen wegnemen.
Naar boven
Klusidee Sponsor


Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

16 Maart 2010, 20:01 

@ Wgb

Okay, ik denk dat ik je aardig kan volgen. Maar, waar nu dat witte stuk even op de foto is om aan te geven waar ik bedoel, daar zit dus geen kunststof rabatdeel materiaal. Dan kijk tegen een soort frame aan. Wat doe ik dan op die plek?

Naar boven
Wgb
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
16-6-2008
Berichten: 3337

Hoekse Waard

16 Maart 2010, 20:28 

Je kan twee dingen doen.
Lood onder het bestaande lood aanbrengen zo groot dat het die kier afdekt.
En.
Lood onder het bestaand lood aanbrengen dat zet je even haaks naar voren en dan het stukje hoeklat terug plaatsen en het lood wat haaks staat. Je monteert het stukje hoeklat als deze op zijn plek zit klop je het lood over de hoeklat heen.
Je moet zoals ik al zij die hoeklat op die hoogte doorzagen dat je deze van de wand af kan buigen. Daardoor krijg je wat meer ruimte onder het bestaande lood.
Naar boven
Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

16 Maart 2010, 20:41 

Okay, snap het (denk ik Wink ). Duurt nog wel even voordat ik er aan ga klussen.
Maar, alvast dank voor je geweldige inzet, top!
Naar boven
Henk253
Vaste Beantwoorder



Geregistreerd op
20-1-2007
Berichten: 6871

groningen

16 Maart 2010, 20:42 

Evt kan je er een stuk lood onder schuiven van dat latje en onder het lood van de pannen.

je krijgt een klein hoekje die moet dan gekit worden



evt plaatst je dat sukje lat er weer tegen aan zodat het van afstand 1 geheel lijkt
Naar boven
Harry07




Geregistreerd op
21-12-2007
Berichten: 84

08 April 2010, 19:18 

Zo, na een week met water dat via de bovenkant van het kozijn naar binnen tippelde, is vanmorgen de aannemer die in 2001 de kunststof borstweringen en kozijnen heeft geplaatst, geweest.
Netjes een stuk lood onder/tussen het oude geplaatst en zelfs nog onder de hoeklat laten eindigen zodat er bijna niets van te zien is.
Kosten? € 0,00. Toch wel heel netjes van de aannemer niet?

Ik wil een ieder bedanken die de moeite heeft genomen mij met alle middelen te adviseren. Echt TOP! Cool
Naar boven
Chathanky
Specialist Elektra/CV



Geregistreerd op
23-9-2005
Berichten: 7512

Zeist

10 April 2010, 00:37 

Na 9 jaar is dat inderdaad heel netjes van die goede man, die gaat zo nooit in aanmerking komen voor de gouden eikel trofe. Mr. Green
Daar kun je nog eens op terug komen als je weer eens wat laat verbouwen.

Bedankt voor je terugmelding.
Naar boven
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk    Klusidee Forum -> Dak en schoorsteen
Ga naar Pagina Vorige  
Pagina 2 van 2

Gerelateerde onderwerpen
Onderwerp Forum Reacties Laatste Bericht
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Lood onder of boven op bestaand lood aanbrengen? Dak en schoorsteen 10 31 Juli 2009, 07:30
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Lood of geen lood ??? Muren, wanden en plafonds 3 19 Januari 2008, 20:56
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Lood verwerken Trappen, deuren, ramen, kozijnen, hang- en sluitwerk 10 27 Juli 2009, 11:37
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Koper en lood Badkamer, waterleiding en afvoer 19 14 April 2008, 18:10
Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk Lood verwerken Dak en schoorsteen 2 22 September 2009, 11:55


 

Bekijk alle onderwerpen op Klusidee.nl
Badkamer klussenSlaapkamer klussenWoonkamerVloerenKeukenMuren en wanden klussenSchilderenVerwarmingRamen en DeurenElektriciteitInrichtingBedrijf en materiaalDak klussen


Klussen informatie